• product_banner_01

Produse

1GE+3FE+1POT+CATV+WIFI4 ONU/ONT LM241TW4

Caracteristici cheie:

● Mod dublu (GPON/EPON)

● Modul router (IP static/DHCP/PPPoE) și modul Bridge

● Compatibil cu OLT terță parte

● Viteză WiFi de până la 300 Mbps 802.11b/g/n

● Management CATV

● Funcția Dying Gasp (alarma de oprire)

● Caracteristici robuste de firewall: Filtru de adresă IP/Filtru de adresă MAC/Filtru de domeniu


CARACTERISTICILE PRODUSULUI

PARAMETRI

Etichete de produs

Caracteristicile produsului

LM241TW4, dual-mode ONU/ONT, este una dintre unitățile de rețea optică XPON, acceptă GPON și EPON două moduri de autoadaptare.Aplicat la FTTH/FTTO, LM241TW4 poate integra funcții wireless în conformitate cu standardele tehnice 802.11 a/b/g/n.De asemenea, acceptă semnal wireless de 2,4 GHz.Poate oferi utilizatorilor o protecție mai eficientă a securității transmisiei de date.Și oferiți servicii TV rentabile prin 1 port CATV.

XPON ONT cu 4 porturi permite utilizatorilor să acceseze portul XPON de conexiune la Internet de mare viteză, care este partajat cu portul Gigabit Ethernet.Upstream 1,25 Gbps, downstream 2,5/1,25 Gbps, distanță de transmisie de până la 20 km.Cu viteze de până la 300 Mbps, LM240TUW5 folosește o antenă externă omnidirecțională pentru a maximiza raza și sensibilitatea wireless, astfel încât să poți primi semnale wireless oriunde în casă sau birou și să te poți conecta și la televizor, ceea ce îți poate îmbogăți viața.

FAQ

Î1: Care este diferența dintre EPON GPON OLT și XGSPON OLT?

Cea mai mare diferență este că XGSPON OLT acceptă GPON/XGPON/XGSPON, Faster Speed.

Î2: La câte ONT-uri se poate conecta EPON sau GPON OLT

R: Depinde de cantitatea de porturi și de raportul splitterului optic.Pentru EPON OLT, 1 port PON se poate conecta la maximum 64 de bucăți ONT.Pentru GPON OLT, 1 port PON se poate conecta la maximum 128 de ONT-uri.

Î3: Care este distanța maximă de transmisie a produselor PON către consumator?

R: Distanța maximă de transmisie a portului pon este de 20 km.

Î4: Ați putea spune Care este diferența dintre ONT și ONU?

R: Nu există nicio diferență în esență, ambele sunt dispozitive ale utilizatorilor.De asemenea, ați putea spune că ONT face parte din ONU.

Î5: Ce este FTTH/FTTO?

Ce este FTTH/FTTO?


  • Anterior:
  • Următorul:

  • Specificații hardware
    NNI GPON/EPON
    UNI 1x GE(LAN) + 3x FE(LAN) + 1x POT-uri (opțional) + 1x CATV + WiFi4
    Interfață PON Standard GPON: ITU-T G.984EPON: IEE802.3ah
    Conector de fibră optică SC/APC
    Lungime de undă de lucru (nm) TX1310, RX1490
    Puterea de transmisie (dBm) 0 ~ +4
    Sensibilitate de recepție (dBm) ≤ -27(EPON), ≤ -28(GPON)
    Interfață de internet 1 x 10/100/1000M auto-negociere1 x 10/100M auto-negociereMod full/half duplexAuto MDI/MDI-Xconector RJ45
    Interfață POTS (opțiune) 1 x RJ11ITU-T G.729/G.722/G.711a/G.711
    Interfață WiFi Standard: IEEE802.11b/g/nFrecvență: 2,4~2,4835GHz(11b/g/n)Antene externe: 2T2RCâștig antenă: 5dBiRata semnalului: 2,4 GHz până la 300 MbpsWireless: WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK、WPA/WPA2Modulație: QPSK/BPSK/16QAM/64QAMSensibilitatea receptorului:11g: -77dBm@54Mbps

    11n: HT20: -74dBm HT40: -72dBm

    Interfață de alimentare DC2.1
    Alimentare electrică Adaptor de alimentare 12VDC/1A
    Dimensiune și Greutate Dimensiunea articolului: 167 mm (l) x 118 mm (l) x 30 mm (înălțime)Greutate netă a articolului: aproximativ 230 g
    Specificații de mediu Temperatura de funcționare: 0oC~40oC (32oF~104oF)Temperatura de depozitare: -40oC~70oC (-40oF~158oF)Umiditate de funcționare: 5% până la 95% (fără condensare)
     Specificații software
    management Control acces, management local, management de la distanță
    Funcția PON Descoperire automată/Detecție legături/Software de actualizare la distanță ØAuto/MAC/SN/LOID+Autentificare prin parolăAlocarea dinamică a lățimii de bandă
    Funcția Layer 3 IPv4/IPv6 Dual Stack ØNAT ØØ client/server DHCPClient PPPOE/Passthrough ØRutare statică și dinamică
    Funcția Layer 2 Învățarea adresei MAC ØLimita cont de învățare a adresei MAC ØSuprimarea furtunii difuzate ØVLAN transparent/etichetare/traducere/trunkport-binding
    Multicast IGMPv2 ØIGMP VLAN ØIGMP transparent/Snooping/Proxy
    VoIP

    Suport protocol SIP

    Fără fir 2.4G: 4 SSID Ø Ø2 x 2 MIMO ØSSID difuzare/ascunde Alegeți
    Securitate DOS, SPI FirewallFiltru de adresă IPFiltru de adresă MACLegarea adresei IP și a adresei MAC ale filtrului de domeniu
     Specificații CATV
    Conector optic SC/APC
    RF, putere optică -12~0dBm
    Lungime de undă de recepție optică 1550nm
    Gama de frecvențe RF 47~1000MHz
    Nivelul de ieșire RF ≥ 75+/-1,5 dBuV
    Gama AGC 0~-15dBm
    MER ≥ 34dB (-9dBm intrare optică)
    Pierdere de reflexie la ieșire >14dB
      Conținutul pachetului
    Conținutul pachetului 1 x XPON ONT, 1 x Ghid de instalare rapidă, 1 x adaptor de alimentare
    Scrie mesajul tău aici și trimite-l nouă