• product_banner_01

Produse

1GE+1POTS+WIFI4 ONU/ONT LM211W4

Caracteristici cheie:

● Mod dublu (GPON/EPON)

● Modul router (IP static/DHCP/PPPoE) și modul Bridge

● Funcția Dying Gasp (alarma de oprire)

● Viteză WiFi de până la 300 Mbps 802.11b/g/n

● Metode multiple de management: Telnet,Web,SNMP,OAM

● Caracteristici robuste de firewall: Filtru de adresă IP/Filtru de adresă MAC/Filtru de domeniu


CARACTERISTICILE PRODUSULUI

PARAMETRI

Etichete de produs

CARACTERISTICILE PRODUSULUI

LM211W4 dual-mode ONU/ONT este una dintre unitățile de rețea optică EPON/GPON concepute pentru a îndeplini cerințele rețelei de acces în bandă largă.Suportă GPON și EPON două moduri adaptive, poate distinge rapid și eficient între sistemul GPON și EPON.Se aplică în FTTH/FTTO pentru a furniza serviciul de date bazat pe rețeaua EPON/GPON.LM211W4 poate integra funcția wireless cu standardele tehnice 802.11a/b/g/n.Are caracteristicile unei puteri puternice de penetrare și o acoperire largă.Poate oferi utilizatorilor o securitate mai eficientă a transmisiei de date.Și oferă servicii VoIP rentabile cu 1 port FXS.


  • Anterior:
  • Următorul:

  • Specificații hardware
    NNI GPON/EPON
    UNI 1 x GE(LAN)+ 1 x FXS + WiFi4
    Interfață PON Standard ITU-T G.984(GPON)IEEE802.ah(EPON)
    Conector de fibră optică SC/UPC sau SC/APC
    Lungime de undă de lucru (nm) TX1310, RX1490
    Puterea de transmisie (dBm) 0 ~ +4
    Sensibilitate de recepție (dBm) ≤ -27(EPON), ≤ -28(GPON)
    Interfață de internet 1 x 10/100/1000M auto-negociereMod full/half duplex Auto MDI/MDI-Xconector RJ45
    Interfață POTS 1 x RJ11ITU-T G.729/G.722/G.711a/G.711
    Interfață WiFi Standard: IEEE802.11b/g/nFrecvență: 2,4~2,4835GHz(11b/g/n)Antene externe: 2T2RCâștig antenă: 2 x 5dBiRata semnalului: 2,4 GHz până la 300 Mbps

    Wireless: WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK、WPA/WPA2

    Modulație: QPSK/BPSK/16QAM/64QAM

    Sensibilitatea receptorului:

    11g: -77dBm@54Mbps

    11n: HT20: -74dBm HT40: -72dBm

    Interfață de alimentare DC2.1
    Alimentare electrică Adaptor de alimentare 12VDC/1A
    Dimensiune și Greutate Dimensiunea articolului: 128 mm (L) x 88 mm (L) x 34 mm (H)Greutate netă a articolului: aproximativ 157 g
    Specificații de mediu Temperatura de funcționare: 0oC~40oC (32oF~104oF)Temperatura de depozitare: -40oC~70oC (-40oF~158oF)Umiditate de funcționare: 10% până la 90% (fără condensare)
     Specificații software
    management Control acces, management local, management de la distanță
    Funcția PON Descoperire automată/Detecție legături/Software de actualizare la distanță ØAuto/MAC/SN/LOID+Autentificare prin parolăAlocarea dinamică a lățimii de bandă
    Tip WAN IPv4/IPv6 Dual Stack ØNAT ØØ client/server DHCPClient PPPOE/Pass through ØRutare statică și dinamică
    Funcția Layer 2 Învățarea adresei MAC ØLimita cont de învățare a adresei MAC ØSuprimarea furtunii difuzate ØVLAN transparent/etichetare/traducere/trunk
    Multicast IGMPv2 ØIGMP VLAN ØIGMP transparent/Snooping/Proxy
    VoIP

    Suport protocol SIP

    Fără fir 2.4G: 4 SSID Ø2 x 2 MIMO ØSSID difuzare/ascunde Alegeți
    Securitate ØDOS, SPI FirewallFiltru de adresă IPFiltru de adresă MACLegarea adresei IP și a adresei MAC ale filtrului de domeniu
    Conținutul pachetului
    Conținutul pachetului 1 x XPON ONT, 1 x Ghid de instalare rapidă, 1 x adaptor de alimentare
    Scrie mesajul tău aici și trimite-l nouă